Apmokėjimas

6. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

6.1. Prekių kainos Internetinėje parduotuvėje ir suformuotame Pirkėjo perkamų prekių užsakyme yra nurodytos eurais su PVM.

6.2. Pirkėjas atsiskaito už Prekes - naudodamasis elektronine bankininkyste, apmokėdamas iš anksto bankiniu pavedimu. Prekės Pirkėjui parduodamos tuo metu galiojančiomis kainomis.

6.3. Atsiskaitydamas naudojantis elektronine bankininkyste ir apmokant iš anksto bankiniu pavedimu, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visą užsakymo kainą per 3 dienas nuo užsakymo pateikimo. Minėtaisiais atvejais, atsižvelgiant į Taisyklių 5.3. punkte numatytą Pardavėjo teisę, tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

6.4. Pardavėjas turi teisę bet kada, neinformuodamas Pirkėjo, keisti visą informaciją apie Prekes įskaitant bet neapsiribojant jų sudėtimi, komplektacija, aprašymu, tiekimo terminu, pristatymo salygomis.

6.5. Pirkėjas supranta, kad visa pateikta informacija apie Prekes yra skirta tik pradiniam susipažinimui su Prekėmis ir jų asortimentu ir nebus laikoma vienintele išsamia ir (ar) teisinga informacija, kurios pagrindu padaromas sprendimas įsigyti Prekes. Pirkėjas apmokėdamas už Prekes besalygiškai patvirtina, kad jo pasirinktos prekės vertė atitinka jos kainą.

6.6. Prekių įsigijimas išsimokėtinai nenumatomas